Individualūs elektroniniu paštu atsiųstos paraiškos taip pat yra labai vertinga. Tekstiniai pranešimai leidžia asmenims pasidalinti kokia nors informacija, nereikalaujant dalyvauti daug laiko atimančių mandagumo. Su e-mail paraiškų prietaisus, pavyzdžiui, "iPhone", taip pat "Android" X, galite atsakyti ir valgyti ilgiau sudaro įrašus, o kelyje. Leiskite turėti keliose iš 2010 elektroninio pašto programų, kurios daug galvoti apie būtų pati geriausia iPhone 4 klientai išvaizdą.

Advertisement

GPush taip pat "Gmail" Push įspėjimo

GPush yra kietas varžovas individualių elektroninio pašto programomis srityje 2010 vartotojai leido pasiimti triukšmą ar iššokančių langų, kurie tikrai bus pagaminti panaudoti pranešti jiems apie gaunamus elektroninius laiškus(Costruzione del muscolo di massa - i più efficaci 3 relocations).

Advertisement

Įveskite E-mail ant pašalinimas Parašyk n "Walk

Siųsti n "Pasivaikščiojimas yra asmeninis elektroninio pašto programa, kuri daug yra paskelbti kaip vienos iš geriausių iPhone naudotojų. Su šiuo 99 proc app, galite natūra savo e-mail, o naudojant jūsų elektroninis fotoaparatas peržiūrėti, kas vyksta priešais jus.

Advertisement

Filtruoti Parašyta su ibisMail

Kai kurie iš mūsų turi keletą elektroninio pašto sąskaitas, per kurį mes gauti platų įvairių įvairių tipų interneto turinio. Jūs galite tvarkyti savo laiškus aplankų atsiliepimas vėliau. Pažvelkite tiesiai į jį, jei esate turintys sunku išlaikyti savo e-mail surengė visoje įvairių sąskaitas.

Advertisement

Firemail - Nemokama ir greitai elektroninio pašto programa

Tai patikimas auka leidžia jums natūra laiškų kraštovaizdžio nustatymas. Jei jums reikia greitai ir nemokamas būdas išlaikyti su savo elektroninio pašto skambučius, šis produktas pagal pasipūtę programinė įranga yra puikus pasirinkimas.

Advertisement

Neišvengiamai yra tvirtas pasirinkimas asmens elektroninio pašto programų lengvai prieinama sumažintomis kainomis. Pirmiau minėti variantai yra vieni iš geriausių iPhone naudotojų 2010 metais!

Mike Barry iš Gazzmic rašo trumpus straipsnius, susijusius su naujų žiniasklaidos modernias technologijas, mobiliųjų programų iPhone ir taip pat "Android", ir muzika industry.azzmic yra pažangiausius nauja interneto turinio valdymo sistema juostų, kuriuo siekiama išradinėti muzikos industrijos visiškai. Dalyviai bus pasiūlyta galimybė reklamuoti savo dainas per grupė "Apple iPhone taikymo sistemą, kuri taip pat bus mobili į" Android Market ".

Advertisement

Su e-mail paraiškų dalykėlių, pavyzdžiui, "iPhone" ir "Android" X, galite imtis, taip pat reaguoti į jau sukurtas dokumentus, o kelyje. Leiskite pažvelgti išvaizdą į kai kuriuos 2010 m elektroninio pašto programas, kad keletas galvoti apie, kad būtų geriausias Apple iPhone 4 asmenys.

GPush yra stiprus konkurentas asmens elektroninio pašto programų srityje 2010 m Parašyk n "Kelionė yra individualus elektroninio pašto programa, kad daug yra paskelbti kaip viena iš" iPhone asmenų idealo. Galų gale, yra tvirtas variantas siūlomų žemas lygis atskirų elektroninio pašto programas....

Share This Story

Get our newsletter